Flat Hotel Berrini | Delfhy

  • 29 m²
  • 1 soverom
  • 1 baderom

Flat Hotel Berrini | Delfhy São Paulo er et komfortabelt sted for et bra opphold i Central City-distriktet i en rimelig avstand fra Morumbi stadion.

På dette komfortable stedet er rommene utstyrt med et skrivebord og et sitteområde.

Marigot tilbyr gjestene brasilianske retter og ligger 200 meter unna.

Det ligger en 10-minutters kjøretur fra Parque Ibirapuera og en 10-minutters kjøretur fra Congonhas lufthavn flyplassen. Dette stedet ligger veldig nær Av. Eng.Luis Carlos Berrini og 3 km fra Garden City kjøpesenter. Det ligger 650 meter fra Avenida Magalhaes De Castro bussholdeplassen og 550 meter fra Berrini i São Paulo.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Flat Hotel Berrini | Delfhy São Paulo
M N Flats - Quarto Dentro Do Hotel Wb Wtc Berrini
pris kun for mobil

M N Flats - Quarto Dentro Do Hotel Wb Wtc Berrini

7.9
God 22 anmeldelser
0 m fra overnattingsstedet
USD 97 USD 87
per natt
Vossa Bossa Berrini
pris kun for mobil

Vossa Bossa Berrini

7.7
God 12 anmeldelser
23 m fra overnattingsstedet
USD 79 USD 71
per natt
The Time Flat - Berrini - 200 Metros Do Wtc
pris kun for mobil

The Time Flat - Berrini - 200 Metros Do Wtc

7.7
God 197 anmeldelser
56 m fra overnattingsstedet
USD 80 USD 72
per natt
    Hvordan komme seg til hotellet

    Flyplasser

    Congonhas lufthavn Flyplass
    6 km

    Togstasjoner

    Julio Prestes Train Station
    11 km

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    Aktiviteter

    • Treningssenter

    Tjenester på overnattingsstedet

    • Døgnåpen resepsjon

    På rommene

    • Sitteområde

    Boligareal

    • Gratis toalettartikler

    Generelle fasiliteter

    • Røyking på stedet er forbudt
    • Heis

    Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr tillatt !

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 15:00 til 22:00
    Utsjekking: fra 06:00 til 12:00
    Ofte stilte spørsmål
    • 🕌
      Hvilke landemerker kan vi besøke ikke langt fra det Flat Hotel Berrini | Delfhy?
      Garden City kjøpesenter samt Parque Ibirapuera er blant de topprangerte landemerkene som er tilgjengelig innenfor henholdsvis 10 og 15 minutters kjøring fra det Flat Hotel Berrini | Delfhy.
    • 🍹
      Hvilke restauranter ligger i nærheten av Flat Hotel Berrini | Delfhy?
      Du vil kunne nyte maten i nærliggende spisesteder, Verissimo og Recanto Vegetariano, siden de ligger ca 5-minutters gange fra Flat Hotel Berrini | Delfhy.
    • Hvilke romfasiliteter finnes i det Flat Hotel Berrini | Delfhy?
      Hvert rom på det Flat Hotel Berrini | Delfhy inkluderer tv med mange kanaler for gjestenes underholdning.

    Sted

    Map
    I nærheten

    Flyplasser

    Congonhas lufthavn Flyplass
    6 km

    Togstasjoner

    Julio Prestes Train Station
    11 km

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Flat Hotel Berrini | Delfhy São Paulo

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk